Regulamin Prezentera - Radio Sigma Fm

Przejdź do treści
Regulamin Prezentera

1. Prezenterem naszego radia może zostać osoba, która ukończyła 18 rok życia i pozytywnie przejdzie przesłuchanie.
2. Każdy prezenter Radia Sigma Fm jest zobowiązany do zaakceptowania i przestrzegania niniejszego regulaminu.
3. Prezenter Radia Sigma Fm NIE MOŻE być równocześnie prezenterem innej stacji internetowej.
4. Każdy prezenter ma obowiązek odnoszenia się do słuchaczy, prezenterów, a także członków zarządu Radia z szacunkiem i kulturą osobistą. Kategorycznie zabrania sie rozwiazywania jakichkolwiek kwestii spornych na antenie radia
5. Prezenter nie może reklamować na antenie innych stacji radiowych, stron i forów internetowych, firm, dyskotek oraz klubów bez uprzedniej zgody zarządu Radia.
6. Zabronione jest nadawanie audycji pod wpływem alkoholu czy narkotyków . Niedozwolone są także wygłupy na nieprzyzwoitym poziomie.
7. Prezenter, który chce zorganizować podczas swojej audycji jakikolwiek konkurs, ma obowiązek poinformowania o tym fakcie z odpowiednim wyprzedzeniem zarządu Radia.
8. Pierwszeństwo w ramówce mają: audycje stałe i poetyckie
9. Każda audycja nadawana na antenie Radia musi być uprzednio poprawnie wpisana do ramówki.
10. Prezenter jest zobowiązany czytać napływające na konsolę pozdrowień treści o tematyce niewulgarnej i nieobraźliwej.
11. Wszelkie hasła do kont prezenterów i serwerów Radia oraz wszelkie inne poufne dane udostępniane prezenterom nie mogą być ujawniane osobom trzecim. Osoby, które złamią tę zasadę, zostaną bezzwłocznie usunięte z Radia.
12. Wszystkie informacje przekazywane pomiędzy prezenterami i zarządem Radia oraz prowadzone pomiędzy nimi rozmowy są poufne. Udostępnianie ich osobom trzecim lub publicznie jest zabronione.
13. Przed każdorazowym rozpoczęciem audycji, prezenter powinien sprawdzić ustawienia łącza, mikrofonu (jeżeli go używa) oraz wszystkich parametrów
związanych z nadawaniem
14. Prezenter powinien dbać o dobre imię Radia
15. Kategorycznie zabraniamy dokonywać wszelkich napraw, czy tez zmian w ustawieniach nadawania na serwerze głównym radia - od tego jest serwer testowy !!!
16. Z dniam dołączenia do Ekipy Radia ,Prezenter (Dj) wyraża zgodę na publikację swojego zdjęcia  zarówno na stronie Radia jak i w postach promujących radio oraz audycje radiowe.
17. Administracja Radia Sigma Fm, NIGDY nie prosi ani też tymbardziej nie oczekuje, żeby ktokolwiek z Ekipy radia ponosił koszty związanie z funkcjonowaniem naszej stacji. Jeżeli jako członek ekipy naszego radia świadomie i dobrowolnie zdecydujesz się na wydanie jakichkolwiek pieniędzy dla naszego radia (cel jest nieistotny) - NIESTETY NIKT NIGDY TOBIE TYCH PIENIĘDZY NIE ODDA !!!
18. KONKURSY I NAGRODY - każdy prezenter, który podczas audycji zorganizuje jakiś konkurs (jakikolwiek) NIE MA PRAWA PROSIĆ SŁUCHACZY O DANE PERSONALNE (imię, nazwisko, adres itp). Prezenter, który złamie ten punkt regulaminu zostanie ukarany natychmiastowym wyrzuceniem z naszego radia. Każdy prezenter, który zorganizuje jakieś konkursy z nagrodami, nie może oczekiwać zwrotu wydanych pieniędzy, ponad to nagrody np. w formie płyt MUSZĄ BYĆ ORGINALNE (pirackie kopie sa KATEGORYCZNIE ZABRONIONE!!!) . Każda osoba, która wygra jakąś nagrodę w naszym radiu powinna wejść w zakładkę: "Konkursy i Nagrody" w części "Strefa słuchacza" i wypełnić formularz aby otrzymać wygraną nagrodę !!!
19. W związku z tym, że regulamin jest opublikowany na stronie radia oraz jest ogólnodostępny, jego nieznajomość nie zwalnia Prezenterów z prestrzegania go.
20.   Niniejszy regulamin obowiązuje od momentu jego opublikowania.

----- Regulamin obowiązuje od 25.07.2019r   (ostatnia aktualizacja 03.07.2022) -----
Administracja Radia zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian w regulaminie.


O nas ...
Jesteśmy pasjonatami, tworzymy zgrany zespół, ludzie o duszach artystycznych, tworzący dla drugiego człowieka z miłości do poezji i muzyki. Muzyka łączy pokolenia a poezja nadaje estetycznego piękna zwykłym szarym dniom .
... jeśli pasujesz do tego opisu nie zwlakaj dołącz do nas juz dziś !
Sigma Fm - Copyright © 2010-2021

Wróć do spisu treści