Ekipa Radia - Radio Sigma Fm

Przejdź do treści
Anulka (szefowa radia)

Anulka czy Ania ,  jak kto woli, jedyna w swojej klasie "Szefowa" radia, szalona, zawsze pozytywnie nastawiona do świata i ludzi, kocha myzyke i zwierzeta. Zainteresowania - projektowanie kreacji, zwierzęta, prawo, muzykaJerry (szef radia)

Jerry  - Jerzy ,  szef radia ,troche  szalony ,wieczny optymista kochający muzyke , zwierzata i szefową :D

Iwona (admin)


Ogólnie rzecz biorąc, oceniam się pozytywnie.  Kocham przyrode, podróże i zwierzeta.  Muzyka zawsze będzie częścią mojego życia. "Ci, którzy kochają muzykę, nigdy nie czują się samotni"


Dj,Denon


Niebawem opis zostanie dodany - sekcja w rozbudowie !!!


Grażyna (redaktor)


Marzycielka, z nutką romantyzmu, kocha ludzi, zwierzęta i muzykę. Poezja i pisanie wierszy, opowiadań, bajek, sprawia że ucieka od codzienności. Największa Pasja to Radio Sigma Fm, odkrywanie na audycjach każdego z Prezenterów  nowych możliwości, sprawia jej  radość, a przebywanie z pozytywnymi ludźmi  daje wiele satysfakcji.  Wdzięczność to przewodnie słowo które jej od lat towarzyszy.


Tadeusz


Niebawem opis zostanie dodany - sekcja w rozbudowie !!!


Teresa


Muzyka to moja pasja od wielu lat,  grając różne gatunki  muzyczne  jestem  pozytywnie zakręcona  nutami muzycznymi, z namiastką humorku,  kocham ludzi, zwierzęta. Świat jest piękny gdy się kręci dokoła piękna wstęga muzyczna


Leon


Niebawem opis zostanie dodany - sekcja w rozbudowie !!!


Dj.Andi


Człowiek pozytywnie zakręcony. Wesoły z natury i starający się żyć ze wszystkimi w zgodzie. Wychowany przez los na muzyce tanecznej lat 80-tych. Nie są obce mu inne gatunki muzyczne, pod warunkiem, że są w tanecznym rytmie. Kochający muzykę i  podróże.

Jarek


Jestem zawsze uśmiechniętym niepoprawnym optymistą.  Uwielbiam podróżować, jeździć na rowerze, wędkować, zbierać grzyby i słuchać muzyki.

Hulecki

Do końca lata 2020 Wielkopolanin, potem i obecnie z miłości do Roztocza - Lubelszczanin. Pozytywnie nastawiony do świata, nieco zakręcony, o specyficznym poczuciu humoru. Miłośnik natury, pieszych wędrówek po bezdrożach - o co już coraz trudniej z powodu gasnącego wzroku. Muzycznie - twórczość artystów greckich, odrobina dźwięków etnicznych, a poza tym prawie wszystko, które ma w sobie “to coś”. Zainteresowania - biologia, psychologia, hodowla kur ozdobnych...
Piecia


Niebawem opis zostanie dodany - sekcja w rozbudowie !!!


O nas ...
Jesteśmy pasjonatami, tworzymy zgrany zespół, ludzie o duszach artystycznych, tworzący dla drugiego człowieka z miłości do poezji i muzyki. Muzyka łączy pokolenia a poezja nadaje estetycznego piękna zwykłym szarym dniom .
... jeśli pasujesz do tego opisu nie zwlakaj dołącz do nas juz dziś !
Sigma Fm - Copyright © 2010-2021
Wróć do spisu treści